Er lokala bröllopsguide i Västmanland

Fotografer

6 februari, 2013 by admin | 0 comments

Hasselströms – Västerås www.hasselstroms.se
Mathias Cederholm Photography, Västerås mathiascederholm.com
Linda Eliasson, Västerås www.lindaeliasson.com
Henrik Mill, Västerås - www.henrikmill.com
Jan Storm, Sala - www.janstorm.se
Photografen, Västerås - www.photografen.nu
Irsta foto, Västerås - www.irstafoto.se
Linnea Fors, Västerås - linneaforssbild.com
Sandra Bergvall, Köping - magiskaminnen.se
Malin Norlén - www.malin-fotograf.com
Mattias Thuvander, Sala - mattiasthuvander.com
Fotograf Mathilda, Västerås – fotografmathilda.se
Lööw Fotografi – Västerås www.loowfotografi.se
Fotograf Linnea Johansson – Norberg www.fotograflinneajohansson.se
Memories of joy – Norberg www.memoriesofjoy.se

I dag finns det många fotografer att välja mellan och kvalitén kan skilja.
De är upp till Er att se till att ni får det ni vill ha.Titta gärna på foton från tidigare bröllop.

Titta på foton – De flesta fotografer har idag en hemsida där ni kan titta på foton och se tidigare jobb. När ni sedan bestämt er för vilken fotograf ni vill anlita, be om ett personligt möte. Då får ni chansen att se vem fotografen är och se om allt känns rätt.